Teenused

Perfect Body

Tervisekontroll

Tervisetestid annavad täpse info keha koostise ja toimimise kohta. Selle info põhjal on võimalik sättida paika treeningute intensiivsus, koormustase, soovituslik pulsitase ja muud olulised näitajad. Õiged lähtepunktid muudavad treeningud võimalikult efektiivseks ning aitavad hoiduda terviseprobleemidest.

Kontakteeru               Loe veel >

Toitumiskava

Õige toitumise abil saad oma treeningud järgmisele tasemele viia. Kava koostame Sinu eesmärgist lähtudes, olgu see siis kehakaalu vähendamine, säilitamine või suurendamine. Koostamisel paneme  rõhku toidu tervislikkusele ning arvestame Su füüsilist aktiivsust, päevakava ja maitse-eelistusi.

Telli               Loe veel >

Treeningkava

Treeningukava koostamisel määrame sulle sobivad ja vajalikud harjutused ja koormused, mille järgi saab treenida ka iseseisvalt. Kava koostame Sinu eesmärgile tuginedes, olgu see siis näiteks lihaste arendamine, kaalu alandamine või aeroobse vormi parandamine.

Telli               Loe veel >

Personaaltreening

Personaaltreeningu puhul keskendume ainult Sinu eesmärkide saavutamisele. Treener juhendab kuidas sooritada harjutusi õige tehnika ja maksimaalse pingutusega. Õigesti sooritatud trenn  kiirendab eesmärkide saavutamist. Iga personaalne treening on omanäoline ja huvitav

Võta ühendust     Loe veel >

Koolitus

Valikus on palju erinevaid koolitusi kas töökohtadele orienteeritult – lõdvestus ja venitusharjutused eesmärgiga turgutada töötajate meelt ning vabastada keha üleliigsetest pingetest või spetsiifilisele spordialale keskendunult – et leida endale sobivad harjutused jõusaalis treenimiseks.

Telli               Loe veel >

Eratreening

Eratreening sisaldab endast personaaltreeningut koos konsultatsiooniga kliendi valitud asupaigas (jõusaalis, kodus, looduses) . Eratreeningul keskendutakse vastavalt kliendi eesmärgile soovitud harjutuste korrektsele sooritusele, motivatsioonile ja tulemuste hindamisele.

Telli               Loe veel >

Konstultatsioon

Vestluse käigus seletame lahti treeningu põhimõtted, räägime tervislikust toitumisest ja anname vastused Sinu tekkinud küsimustele. Konsultatsioonil omandatud teadmistega on püstitatud eesmärgini jõudmine tõhusam, kuna teadvustad endale, mida ja miks on Sinu puhul oluline teha ning milliseid riske välitda.

Võta ühendust

Kinesioteipimine

Kinesioteip on kangast ja akrüülliimist veniv teip, mid kasutatakse taastusravis ja spordimeditsiinis. Kinesioteip on väga paljude kasutusvõimalustega: fikseerib ja stabiliseerib, kiirendab keha verevoolutuse, lümfi ja ainevahetuse protsesse, säilitab paigaldamisel keha normaalse dünaamilise liikuvuse..

Telli               Loe veel >

 

Hinnakiri

toitumiskava
kehakoostis
personaaltreening
tervispluss
eratreening
treeningkava