Treeningkava
weights

Kirjeldus

Kaalu on võimalik langetada või tõsta ka ainult tervisliku toitumisega. Kui aga soovite muuta oma välimust, mitte ainult kaalunumbrit, on korrektne treeningkava essentsiaalne. Toitumiskava kindlustab, et põletatud rasva alt avaneb toonuses, sportlik keha või et lisandunud kaaluga kasvab ka lihasmass ja jõud. Treeningkava pannakse kokku just Teie vajadusi arvestades. Arvesse võetakse nii sportlik taust ja hetkevorm kui ka esinenud vigastused ja tuleviku eesmärgid.

 

Pädeva treeneri koostatud treeningkava annab kehale täpselt õige koormuse, mis kutsub esile muutusi soovitud suunas. Ära jääb oht üle- või alatreeninguks ning pettumus ebaefektiivse lähenemise üle. Korrektne treeningkava on kasulik kõigile: lihastreeningut ei pea kartma ka naised, kuna normaalne lihasmassi olemasolu vaid soodustab dieedi pidamist. Samuti on võimalik koostada spetsiaaltreeningkava teiste spordialade esindajatele, et maksimaalselt toetada nende alade töövõimet.
Praktika on näidanud, et inimesed, kes kasutasid nii toitumis- kui treeningkava, saavutasid sagedamini oma soovitud eesmärgi , kui ainult ühe kava järgijad.  Enamikel inimestel on toitumist lihtsam järgida kui see töötab sünergias vastava treeninguga: lisatud kaloripõletus trennis lubab tarbida lisakaloreid, mis vähendavad veelgi näljatunnet.

<img src=”http://argoader.ee/wp-content/uploads/2015/05/personaaltreening.png
” align=”middle”>

Treeningkava tellimiseks täida ära vastav vorm.
Peale vormi täitmist võtame teiega ühendust.