Personaaltreening
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Sparta 10.0-11.30 am 10.0-11.30 am 10.0-11.30 am 10.0-11.30 am 10.0-11.30 am 10.0-11.30 am 10.0-11.30 am

Kui alles alustate spordiga ning vajate teadmisi ja õpetusi koos motivatsiooniga aitab just personaaltreener teid õigele rajale.

Personaaltreeningu kokkuleppimiseks saada meile kiri.
Kirjas palun ära märkida oma Eesmärgid.

5 Põhjust miks on vaja personaaltreenerit

1. Efektiivsem treening korrektsema tehnikaga

Igaüks, kes soovib hakata oma keha muutma, peaks kõigepealt omandama selleks vajalikud oskused.

Algajale on eriti hädavajalik kohe alguses omandada harjutuste sooritamise korrektne tehnika. Vale tehnika kahandab treeningkava efektiivsust ja pidurdab eesmärgi saavutamist.  Juba kinnistunud väära tehnikat on hiljem raske muuta, kuid kogenud treener oskab aidata ka siin.

2. Vigastuste ennetamine

Ebaõige harjutuste sooritamine võib viia keha ebasümmeetrilise arenguni. Erinevused parema ja vasku kehapoole vahel, liigne koormus liigestele ja kõõlustele, rühiprobleemid, lihaspinged ning valud.

Väär tehnika võib kergelt viia vigastusteni. Juba tekkinud vigastusi ja ebatasakaalu aitab treener kaotada läbi vastavale piirkonnale suunatud tugevdava eritreeningu.

3. Lisamotivatsioon

Tihti tuleb ette olukordi, kus tervisliku eluviisi poole liikuv inimene vajab lisamotivatsiooni esimeste sammude tegemiseks või valitud rajal püsimiseks. Seda kõike omal nahal läbi teinud treener toetab Sind, motiveerides ja julgustades eesmärke saavutama.  Treener aitab seada lühemaid ja pikaajaisi eesmärke, mis lõpuks summeeruvad elu parimaks vormiks. Samuti on sporti kõrgel tasemel harrastanud treener liikumapanevaks jõuks ka edasijõudnutele, kes soovivad saavutada veelgi paremat sportlikku taste.

Juba teadmine, et kokkulepitud ajal ja kohas ootab Sind sportima end just Sulle pühendunud meeldiv treener, tekitab tahtmist dresse jalga tõmmata.

4. Arengu jälgimine ja kaardistamine

Personaaltreener õpetab Sind oma sportlikku arengut märkama ja jälgima. Treener toob välja efektiivsed parameetrid, mille muutumist  tasub usaldada ja mis on selgeks indikaatoriks keha liikumisest paremuse poole. Sadu ja sadu elusid muutnud treener aitab progressi jälgida, kontrollida ja suunata. Ta teab, mis on realistlik ja tervislik tempo ning kui pika aja peale eesmärki seada. Parameetrite muutumine on ühtlasi nii selge indikaator kavade efektiivusest ja individuaalsest sobivusest kui ka edasine motivaator ja enesekindluse süstija.

5. Platoode purustamine

Nii algaja dieedipidaja kui ka edasijõudnud sportlase elus võib ette tulla hetki, mil areng on peatunud. Personaaltreener läheneb probleemile süvendunult. Näiteks võib treener aidata kohandada toitumiskava vastavalt muutunud keha uutele nõudmistele või muuta treeningut mitmekülgsemaks ja efektiivsemaks. Peatunud lihasmassi ja jõu arengu korral analüüsib treener sportlase tausta, hetkevormi ja eesmärki ning võtab vastu otsuse, kas muuta treeningut mõnes selle parameetris, aidata järele arengut takistavaid lihasgruppe või on probleem hoopis ületreeningus ning vaja oleks koostada taastav treeningtsükkel.

Just sellepärast peaksidki mõtlema personaaltreeneri abile!

PAKKUMINE!
Tellides 10 personaaltreeningut on hind 375 €

Personaaltreeningu kokkuleppimiseks saada meile kiri.
Kirjas palun ära märkida oma Eesmärgid.